FAQs Complain Problems

सूचना तथा समाचार

आर्थिक वर्ष शिर्षक Post date Updated date
८०/८१ (२०८१।०२।२५) बैठकको निर्णय सार्वजनिक सम्बन्धमा । Tuesday, June 11, 2024 - 10:28 Tuesday, June 11, 2024 - 10:29
८०/८१ (२०८१।०२।२४) रित्त पदमा स्थायी शिक्षक सरुवा सम्बन्धि सूचना । Thursday, June 6, 2024 - 17:00 Thursday, June 6, 2024 - 17:00
८०/८१ (२०८१।०२।१७) जानकारी सम्बन्धमा । Thursday, May 30, 2024 - 15:19 Friday, May 31, 2024 - 16:58
८०/८१ (२०८१।०१।३०) हात्तीपाइले रोग बिरुद्धको औषधि सेवन गर्न म्याद थप गरिएको सूचना । Sunday, May 12, 2024 - 17:01 Sunday, May 12, 2024 - 17:01
८०/८१ (२०८१।०१।२६) हात्तीपाइले रोग बिरुद्धको औषधि सेवन गरेको कार्ड अनिवार्य गरिएको सम्बन्धी जरुरी सूचना । Wednesday, May 8, 2024 - 16:54 Wednesday, May 8, 2024 - 16:54
८०/८१ (२०८१।०१।१६) सुक्ष्म खाद्यतत्व साथै कोसेबालीको विउ वितरण सम्बन्धि सूचना । Sunday, April 28, 2024 - 19:36 Sunday, April 28, 2024 - 19:36
८०/८१ (२०८१।०१।०९) सामाजिक सुरक्षा भत्ता बैंक खाता सम्बन्धमा । Sunday, April 21, 2024 - 16:38 Sunday, April 21, 2024 - 16:38
८०/८१ (२०८१।०१।०४) निःशुल्क लोकसेवा तयारी कक्षा सञ्‍चालन सम्बन्धि सूचना । Tuesday, April 16, 2024 - 17:31 Thursday, April 18, 2024 - 14:28
८०/८१ (२०८०।१२।२८) हातहतियार तथा खरखजानाको इजाजतपत्र सम्बन्धमा जिल्ला प्रशासन कार्यालय, झापाको जरुरी सूचना । Wednesday, April 10, 2024 - 16:57 Wednesday, April 10, 2024 - 16:57
८०/८१ (२०८०।१२।२८) कोसेबालीका बीउ माग सम्बन्धि सूचना। Wednesday, April 10, 2024 - 13:14 Wednesday, April 10, 2024 - 13:14

Pages